my-blog

22. března 2013 v 17:28
Ahojky
můj dess stojí za velký kulový.Neznáte někoho kdo by dělal dessi ? Ozvi te se prosím.Plačící
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sariel von Gardarike Sariel von Gardarike | Web | 22. března 2013 v 21:09 | Reagovat

Ahoj :-)
Klidně pro tebe design udělám, pakliže by se ti zalíbilo něco z mé tvorby: http://zatraceny-grafik-zkousi-laye.blog.cz/1108/archiv-designu
Pakliže ne, mohu ti doporučit Dincie.blog.cz, ale má teď opravdu hodně objednávek a nevím, zda by ti stíhala design dodat v nejbližší době. ;)

Také bych tě moc rád pozval do zcela nové RPG hry na webu magoniteris.blog.cz, která tě zavede do kouzelného městečka Magoniteris. Nabízím ti tímto místo studenta na magické akademii, která je hlavním pilířem tohoto města. :-)

Možná si říkáš, že máš s reálným životem starostí až až, chtěl bych tě proto ujistit, že u nás jde stále jen o hru, výuka je nadnesená, staví hodně na diskuzích, fantazii, kreativitě a slovní zásobě. :-) Vybrat si u nás můžeš ze tří oborů, přičemž každý z nich má jiné zaměření a povinné předměty. :-) Každý předmět však nabízí rozšíření obzorů - například v oblastech historie, zeměpisu, přírodních věd, mytologie a jazyků. :-) Především jde však stále o zábavu.

Hlavním úkolem je dostudovat, ale máme i řadu vedlejších cílů, soutěží (grafických, kreslících apod.), her (logické, postřehové), kariér (obchodník, žurnalista) a projektů ... :-) Nudit se u nás rozhodně nebudeš, přesto jde o časově nenáročnou hru. :-)

Rád tě mezi námi uvidím, :-)
zatím ahoj
Sariel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama